Vánoční večírek ve Velkém sále Konferenčních prostor Brno

Plánujete pro svoji firmu vánoční večírek a pořád ještě tápete nad ideálním místem, kam jej umístit? A sídlí Vaše firma v Brně nebo v blízkosti Brna? V tom případě můžete veškeré starosti hodit za hlavu, protože s hledáním je konec. Jasnou volbou se pro Vás totiž stanou Konferenční prostory Brno, které jsou nedílnou součástí Hotelu Gregor na Náměstí Svobody. Zaručeně se po vyzkoušení těchto prostor již nebudete rozpakovat a příště půjdete rovnou na jistotu.

Velký sál pro konference

Z čeho se vlastně skládají Konferenční prostory Brno?

Tyto prostory se dělí do třech hlavních pilířů. A sice Hotel Gregor, Salonek a Velký sál. O v pořadí třetí části objektu se během čtení tohoto článku dozvíte ještě o něco více. Protože přesně o něm se v souvislosti s výše zmíněnou firemní akcí bavíme.

Vánoční večírek ve Velkém sálu (a Velkém stylu)

Dominantu celého objektu bezpochyby tvoří Velký sál, prostorný, světlý a s dřevěným pódiem, jehož kapacita pojme až 200 osob. Takže nemusíte mít strach, že budete nuceni “vytřídit” své kolegy/zaměstnance a někoho nechat sedět doma. K Velkému sálu se navíc pojí ještě také předsálí s moderně vyhlížejícím barem, ke kterému se k posezení může odebrat až 30 hostů. A pokud se děsíte, ze zkušeností z předešlých akcí, namáhavého a zdlouhavého nošení vybavení potřebného k večírku, můžete se rovněž uklidnit. Prostory se nenachází nikde v patře ani kilometr od vstupních dveří, ale můžete do nich vstoupit vchodem přímo z parkoviště. Parkoviště, které je pečlivě zabezpečené, takže i Vaše vozy budou naprosto v bezpečí.

Konferenční prostory v hotelu Gregor

Kvalitní catering – základ spokojenosti

Velkou výhodu pro návštěvníky také znamenají vlastní cateringové služby, které se volí vhodně ke každé konkrétní události. Zahrnují obsluhující personál, květinovou výzdobu v pronajatých prostorách, vybavení nábytkem a také výběrový doprovodný program. Navíc se můžete těšit na občerstvení lahodící oku i jazyku, pod dohledem zkušeného šéfkuchaře. Dokonce je možno si vybrat hned z několika variant pokrmů, takže se nemusíte bát úzkého sortimentu. A každá z variant ve Vás zajisté vzbudí pocit spokojenosti (a plného žaludku).

Vstřícnost při domlouvání

Samozřejmě je vše jenom o lidech a na všem se dá domluvit. Stačí kontaktovat hotelové služby, zaslat své představy a požadavky a poté se finální podoby kýženého večera společnými silami dobrat. Ke spokojenosti obou stran. Po skončení akce je navíc možno využít hotelový sedmimístný transportér, který ochotně odveze návštěvníky do svých domovů. A pokud by se někomu domů přece jen nechtělo, bude o něj postaráno v jednom z pokojů, které jsou součástí Hotelu Gregor.

Slova na závěr

Pokud je pro Vás stěžejní kvalita a kvalitní servis, Hotel Gregor bude zajisté správnou volbou. Přesvědčte se sami, protože to určitě ve výsledku bude stát za to!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *